Ons verkoopteam

Wilt u meer weten over de voordelen van kopen bij ZON of wilt u direct klant bij ons worden?
We vertellen u er graag alles over! Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek. Ons enthousiaste verkoopteam staat dagelijks voor u klaar.

Team accountverkoop en bemiddeling

Miguel Linssen

Miguel Linssen

Productmanager

T: 06-34098685
E: miguel.linssen@royalzon.com

IJsbergsla, aardbeien, prei

Wouter Willems

Wouter Willems

Manager Sales

T: +31 (0)77 323 99 37
E: wouter.willems@royalzon.com

Paprika

Vincent Theelen

Vincent Theelen

Productmanager

T: +31 (0)77 323 96 91
E: vincent.theelen@royalzon.com

Komkommer, tomaten tros Grand Vine/Red Vine, snijtomaten (Intens tomaat)

Michael Meijboom

Michael Meijboom

Productmanager

T: +31 (0)77 323 97 08
E: michael.meijboom@royalzon.com

Knolselderij, paprika (planning), prei (planning), asperges (planning), tomaat rond/vlezig, pruimtomaten, paprika zoetpunt

Rick Mengers

Rick Mengers

Productmanager

T: +31 (0)77 323 95 40
E: rick.mengers@royalzon.com

Asperges wit/groen, kropsla glas, spruiten, glassla divers , radijs, witlof, schorseneren

Leander van de Griend

Leander van de Griend

Productmanager

T: +31 (0)77 323 97 77
E: leander.van.de.griend@royalzon.com

Aubergine, courgette groen/geel, komkommer mini, rabarber, venkel, pompoenen, augurken, bloemkool, roodlof

Corné van Winsen

Corné van Winsen

Productmanager

T: +31 (0) 77 323 96 81
E: corne.van.winsen@royalzon.com

Cherrytomaten, Coeur de Boeuff, Kumato, Amuse, snackpaprika, tomaat tros Romadori, snoeptomaten, Tasty Tom

Team Klok

Els van Herpen-Claessens

Els van Herpen-Claessens

Manager Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 58
E: els.van.herpen@royalzon.com

Chinese kool, ijsbergsla, Spaans product, kruiden, Rucola, Koolraap

Peter Rutten

Peter Rutten

Veilmeester Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 59
E: peter.rutten@royalzon.com

Spitskool, rode kool, witte kool, savooie kool, boerenkool, radichio rosso, broccoli, veldsla, paksoi, radijs overig, spinazie, andijvie, sla divers

Pim in ’t Zandt

Pim in ’t Zandt

Veilmeester Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 61
E: pim.in.t.zandt@royalzon.com

breekpeen, Daikon, bospeen, ramenas, pepers, suikermais, koolrabi, bleekselderij, uien divers, bosui, raapstelen, bieten, aardappelen, raapstelen, pastinaken, bieten, bospeen,

Anita van Gaal

Anita van Gaal

Veilmeester Klokverkoop

T: +31 (0)77 323 97 59
E: anita.van.gaal@royalzon.com

Romanesco, schorseneren, snijbonen, sperziebonen, neckar (spekbonen), tuinbonen, erwten, kapucijners, peulen, hardfruit, zachtfruit, knolselderij, paddenstoelen

Productcatalogus

Zie onze productcatalogus voor een compleet overzicht van al onze producten.

Bekijk catalogus